Вишивка на одязі і вишиті сумки як модна тенденція

Свіжі світові тенденції та новинки приходять у наше життя в кожному сезоні. Але, придивившись, не складно помітити, що все нове - це добре забуте старе. Українські орнаменти не стали винятком, і на сьогодні модний одяг з вишивкою. Вишиті елементи можна побачити в різних інтерпретаціях - в стильних сучасних образах і в образах «під старовину». Приємно, що така тенденція - не лише данина моді, а й прояв поваги та любові до культури і традицій українського народу.

На сьогодні безліч святкових та офіційних заходів приймають гостей в українських вишиванках. Такий вид одягу завжди і всюди доречний - в держустанові, на особистому святі або на робочому місці. У Вас все ще немає вишиванки? Ми знаємо, як допомогти. Якщо Ви хочете створити унікальну річ для себе або своїх близьких, в продажі є заготовка під вишиванку! Різноманітність варіантів, готових орнаментів і схем допоможе Вам насолоджуватися кінцевим результатом.

Вишитими сорочками не варто обмежуватися. Модниці давно прикрашають сукні, блузи, спідниці і навіть взуття та аксесуари орнаментами. Не менш актуальним є використання бісеру. Схеми вишивки бісером на одязі спрощують задачу рукодільницям. Адже процес вишивки бісером складніший та вимагає уважності і скрупульозності. Купивши схему, Ви отримуєте чітку і конкретну інструкцію та візуалізацію фінішного виробу. Адже коли можеш відпочатку передбачити, як виглядатиме вбрання - це додає терпіння і уважності в процесі роботи.

Вишите плаття в українському стилі стає все більш актуальним. Це особливий святковий варіант, і дуже часто дівчата обирають його собі в якості весільного вбрання. Орнамент на ньому несе особливе сакральне значення, і якщо ознайомитись зі значенням кожного малюнка - можна створити плаття-оберіг.

Також все більшу популярність набуває вишивка на сумках. Сумки, вишиті бісером, нитками, стрічками - варіантів дуже багато.

Якщо Ви все ще не доторкнулися до самобутності українського народу у вигляді вишитого елементу гардеробу - сміливіше робіть це! «Барвиста Вишиванка» із задоволенням в цьому допоможе. Адже наше підприємство знає про вишивку все. В наявності готові вишиті сорочки для жінок, чоловіків і дітей та інші вироби. Для любителів створювати щось власноруч ми можемо запропонувати заготовки вишиванок, фурнітуру і нашу професійну підтримку!

Запрошуємо Вас на сторінки нашого сайту! Там можна ознайомитись з асортиментом, деталями співпраці і зробити замовлення!
Чекаємо на Ваші звернення!