Стильні вишиті картини в сучасному інтер'єрі

Вишивку по праву можна назвати одним з найзатишніших і елегантних способів оформлення квартири / будинку. Колись жінки постійно у вільний час займалися вишиванням серветок, панно, рушників, скатертин та, звичайно ж, картин. Усе це дбайливо зберігалося як сімейна реліквія і передавалося у спадок з покоління в покоління.

Якщо говорити про картини, то це досить трудомісткий (може займати місяці, а то й роки) і відповідальний процес (тут важливе почуття міри і стилю). Слідуючи своєму прагненню зробити своє житло комфортніше, затишніше, тепліше, головне, - це вчасно зупинитися і не перетворити його в музей.

Безумовно, стильні вишиті картини здатні прикрасити інтер'єр квартири. Але виникає наступне питання, де і як їх розташувати, щоб не порушити баланс в будинку. Багато хто, напевно, погодиться, що картини в будинку своїм настроєм роблять навколишній простір більш живим і неповторним. Для того, щоб мати можливість розглянути вишиті роботи в деталях, дизайнери рекомендують не розташовувати їх вище рівня очей. Також необхідно враховувати пропорції кімнати. Маленькі картини, наприклад, в квартирі з високими стелями слід розташовувати групами.

Принципи групування картин

1. Не можна розміщувати рами за принципом драбинки (в порядку збільшення або зменшення розміру), щоб не порушувати цілісності всієї композиції.

2. Строго симетрична "сітка" - таке розташування підійде для картин, близьких за розміром, а для інших - ярус.

3. Використовуючи простір над диваном, ліжком, столом або іншими невисокими меблями для картин, можна з'єднати їх в єдину композицію.

4. Яскравим картинам, що впадають в очі, краще виділити окремі місця - так вони будуть виглядати більш виграшно.

5. При наявності двох горизонтальних картин різного розміру, краще, якщо ви більшу повісите вище, а меншу - нижче.

Пропонуємо відвідати інтернет-магазин "Барвиста Вишиванка", де ви можете купити заготовки для вишивки бісером, а також багато готових стильних картин, які прикрасять будь-який сучасний інтер'єр (особливо картини з категорії «Квіти і натюрморти»: найкраще підійдуть схеми під артикулами ТК-003 - 005, 020 - 084).

Що ми пропонуємо?

• Стильні картини, вишиті бісером, нитками.
• Схеми для вишивання бісером на різну тематику і цінову категорію.

Чому варто купити вишиті картини у нас?

1. Усі картини вишиваються вручну.
2. При вишиванні використовуються нитки DMC і бісер PRECIOSA.
3. Матеріал картин - німецький льон Белфаст.
4. Картини прикрашені намистинами і стразами від SWAROVSKI.
5. Оздоблення - дерев'яні рами (деякі види картин з рамою з паспарту).
6. Скло на картинах - антивідблиск і прозоре з підсвічуванням.

Ви також можете купити схеми для вишивки картин бісером. У нас більше 250 видів картин на 7 різних тематик. Ознайомитися з ними ви зможете в нашому інтернет-магазині. Вибирайте і замовляйте, а наші менеджери подбають, щоб покупка у нас вас обов'язково порадувала.