Весільна сукня з вишивкою: традиція, яка переросла в моду

Мрієте про ефектну весільну сукню? Рекомендуємо розглянути варіант сукні з вишивкою. Необов'язково це має бути наряд, повністю покритий візерунками. Навіть невелика розшита ділянка зробить ваше плаття більш розкішним. Якщо говорити про вишивку, то зараз, як і в усі часи, ручна робота особливо цінувалася. А як вишукано виглядає одноколірна вишивка білим по білому, характерна для Полтавщини та деяких регіонів Чернігівської області - справжнє мистецтво і розкіш.

Розглянемо варіанти, якою ж має бути сучасна весільна сукня з вишивкою?

Варто згадати, що весільна сукня навіть через століття була і залишається не просто святковим одягом, а символом переходу молодої і невинної дівчини (саме тому в наряді переважає білий колір) до нового статусу, пов'язаного з сімейними зобов'язаннями і материнством. Уже після весілля сукня нареченої завжди дбайливо зберігалася як оберіг.

Для кожного регіону в Україні були характерні свої традиції, і у весільному вбранні в тому числі. Найдоступнішим способом прикраси завжди була вишивка. Готуватися до весілля дівчина починала задовго до цієї події: іноді на вишивку, яку наділяли магічними властивостями, йшли місяці, а то й роки. Обов'язково весільний комплект складався з сукні і плахти.

У 21 столітті дівчата вже не приділяють стільки часу своєму майбутньому весільному вбранню. Тепер набагато швидше, завдяки сучасному швейному обладнанню, можна перенести на тканину малюнок будь-якої складності. Але незважаючи на це, багато хто все ж мріє про плаття ручної роботи - це і престижно, і унікально, і воно енергетично живе, наповнене тими думками, емоціями, переживаннями, які передає майстриня своєму творінню.

Багато модниць звертаються за допомогою до іменитих дизайнерів. Хто стежить за модними тенденціями, ймовірно, звернув увагу на те, що багато розшиті сукні - не рідкість на світових подіумах, а українським дизайнерам і зовсім не чужа ця тема. Тільки ціна за такий наряд не багатьом доступна.

Майстри "Барвистої Вишиванки" подбали про те, щоб ви змогли самі створити своє весільне убранство за доступною ціною. Тут ви знайдете безліч цікавих візерунків, гідних прикрасити ваш весільний наряд. Усі заготовки ретельно промальовані, до них додається інструкція з вишивки із докладним і професійним підбором бісеру та ниток. Використовуємо тільки високоякісні тканини. Ми пропонуємо вам самим стати дизайнером модного одягу.

Сподіваємося, що весільна сукня, вишита за нашими схемами, стане для вас справжнім оберегом не тільки в день весілля, але і на все щасливе сімейне життя.